Srpen 2014

Love changed us - kapitola první

11. srpna 2014 v 21:54 | Hime |  Love changed us
Hned vám přináším tu první kapitolu, abych to měla z krku. Za pořípadné chyby či překlepy se omlouvám ^^" (Ataké se omlouvám za barvu celého článku, ale.. ._.)

Love changed us - prolog

11. srpna 2014 v 21:44 | Hime |  Love changed us
Takže, zlatíčka. (I když sem nikdo nechodí, ale to je jedno.) Přináším vám prolog k mé povídce, po níž bude ihned následovat první kapitola, jelikož se toho chci zbavit. (A nebo budu provokovat a nechám vás čekat? >:3 Ale ne, já budu hodná.) Takový ten úvodní obrázek k povídkám - opravdu netuším, jak se to jmenuje - dodám později, poněvadž jsem ho někam.. uložila a netuším kam :C Ale to je jedno. Tákže, užijte si prolog! (I s píničkou.) Komentáře, cokoliv, kritika, prostě COKOLIV mne potěší ^^ (A ano, je to divné, je mi to jasné a je mi to jedno ^^ )


Jeho odcházející postavu, jenž ke mně byla otočena zády, jsem viděla rozmazaně, přes ty odporné slané slzy. Odcházel pomalu, jako kdyby ho to bolelo - a to více než fyzicky. Roztřeseně jsem vytáhla z kabelky krabičku cigaret, ale měla jsem tak roztřesené ruce, že mi vypadla z rukou a cigarety se rozsypaly po zemi. Sesunula jsem se k zemi, vlasy mi spadaly do očí a nahlas jsem se rozvzlykala.
Zdáli bylo slyšet zastavující auto, otevírání dvířek a pak se někdo rozeběhl po kamenité cestičce směrem ke mně. Byla to Cate - poznala jsem její parfém, voněla po růžích. Klekla si ke mně a kolem pasu mi dala své ruce. Něco tiše mumlala, ale já jí neposlouchala. Pak jsem měla před očima jen černo.

'Třeba se vrátím.' slyšela jsem jeho hlas, jenž se rozléhal v tichu, které nastalo v mojí hlavě.